top of page

Коротко про "Габіон"

Габіон має багато значень, наприклад з французької перекладається, як «камінь в сітці», а з італійської  «великі кошики». То ж поєднавши ці два переклади відразу зрозуміло що габіон – це конструкція, яка наповнена каменем.


Перші габіони з’явились ще у 18 столітті, як фортифікаційні споруди та укріплення для ґрунту.

В історичних архівах навіть збереглись інструкції по створенню габіону оборонних споруд, де замість сучасної сітки з проволоки використовували гілки лози, а замість каменю, наповнювали габіон піском.
 

З 20 сторіччя габіони розширили своє використання у цивільному житті. Окрім укріплень для ґрунту, габіон використовували у вигляді парканів, шумових бар’єрів, дамб, підпірних стінок.
А вже з 1990-х років габіон поширився і у ландшафтний дизайн. Водоспад з габіону, клумби з габіону, лавки з габіону, парапети з габіону, вазони з габіону тощо – це все стало прикрасою ділянок будинків по всьому світі.Також габіон став популярним  в інтер’єрі комерційних будов у вигляді декоративних перегородок, оздоблення камінів, фігур, колон та арок.Наразі найбільш популярне використання Габіонів має:

·       Паркани з габіонів;

·       Підпираючі стінкі з габіонів;

·       Сходи з габіонів;

·       Парапети/лавки з габіонів;

·       Елементи ландшафтного дизайну (вазони з габіонів, клумби з габіонів, водоспад з габіонів тощо);

·       Рекламні атрибути (напр. літери з габіонів);


Але нажаль через напад росії на Україну зріс попит на будівництво габіонів військового призначеня. Наразі це дуже надійна захисна споруда, для наших військових та військової техніки.


 

Габіон – це впершу чергу інноваційні паркани, які не тільки захистять ваш дім, а й, завдяки своєму наповненню у вигляді безмежного вибору каменів, зроблять вашу ділянку затишною, сучасною та дизайнерською.


У подальших блогах ми з вами розглянемо способи будівництва Габіону.

 

 

Будуй з ParkanBud!

10 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

コメント


bottom of page